Son Dakika Magazin Haberleri

Eser Yeneler'in evinde sevgilisi Aslı Enver'i Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerle aldattığı iddia edilen ünlü sanatçı Murat Boz'un sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf binlerce beğeni aldı. Murat Boz, eğlencenin dibine vurduktan sonra çektiği selfie'yi de Instagram hesabından paylaştı. Piyano , keman , davul ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmaların reklam yüzüdür ve bu firmaların reklam filminde rol almıştır. Geçtiğimiz yıl Kuzey Kutbu'nu Kurtar kampanyasının videosu için seslendirme yapan Murat Boz, bu kez kampanyanın yüzü oldu ve kampanya için iki kısa movie çekiminde yer aldı.
http://celebtelefonnumarasi.com/murat-boz-telefon-numarasi/ sanatçı ve/ya albüm sayfasına gidin, İNDİR butonuna basarak hemen indirmeye başlayın. TV eight'de yayýnlanan Ýþte Benim Stilim programýyla tanýnan Bahar Candan ve Nihal Candan kardeþler, Murat Boz haberlerinin ardýndan ilk kez basýna yakalandý. İstanbullu Gelin” dizisi için çekimlere başlayan Enver'in mutsuz hali set ekibinin de dikkatini çekerken, İstanbul'dan uzaklaşmak isteyen Boz önce Dominik'e gitti, ardından Acun Ilıcalı'yla birlikte Miami'ye geçti.

Kısa süre önce Survivor” ekibinin yanına, Dominik'e giden Murat Boz'un bu seyahati ayrılık dedikodularını da beraberinde getirdi. Özel hayatından da sık sık paylaşımlarda bulunan başarılı şarkıcı Murat Boz, son yaptığı paylaşımla yine gündeme bomba gibi oturdu. Geçen hafta Murat Boz ve eser yenenler, Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yakalanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Eser Yenenler'in evinde Murat Boz'la eğlendiği gerekçesiyle magazin gündemine bomba gibi düşen Candan hakkını yediklerini söyleyerek Benim için talihsizlikti.
Hürriyet'te yer alan habere göre şarkıcı Murat Boz, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Antalya'nın Efsaneler Diyarı The Land of Legends'te bir konser verdi. Programýn baþýndan beri bu görüntüler hakkýnda anons yapýlan yapýmda tam da haberin verileceði sýrada etik açýklamasý yapýlmasý kafalarý karýþtýrdý, akýllara Murat Boz'un ya da daha farklý bir ismin araya girerek haberi kaldýrttýðý sorularýný getirdi.
Tam da Aslı Enver'le arayı düzeltip, barışmışken, Murat Boz son hareketiyle tehlikeli sularda yüzmekten haz aldığını bir kez daha gösterdi. Programýn sunucusu Asena Atalay, yayýnlayacaklarý görüntülerle ilgili olarak Candan'ýn Murat Boz'la olan iliþkisini yalanlamadýðýný söyledi. BAHAR CANDAN VE NÝHAL CANDAN EVDEN ÇIKTI Gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrýlan Murat Boz, þoförünün sürdüðü araçla yaptýðý sahil turunun ardýndan Eser Yenenler'in evinin bulunduðu lüks siteye gitti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *